Oferta Speciale

Shiten 15 ari truall në hyrje të Obiliqit
Qmimi : 4 000 €
Siperfaqja : 15 Ari
Me shume
Shtëpia 240 m2 në 3.76 ari truall te Marigona 1
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 240 m²
Me shume
Shitet shtëpia 300m2, në 5 ari, Kodra e Trimave
Qmimi : 150 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Shitet shtëpia 420m2 në 7 ari, përballëTaukbashqes

 

Adresa :

Taukbashqe
Qmimi : 230 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 420m² në 7 ari truall rruga e Bledit, përballë Taukbashqes. Shtëpia ka pozitë shumë të mirë ka afër parkun e Taukbashqes dhe Gërmisë, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, hapësirë të organizuar mirë, nxemje qëndrore me pelet, oborr të rregulluar dhe rrethojë.
Shtëpia ka këto hapësira:
Kati parë:
- sallon, kuzhinë e trepezari
- dy dhoma gjumi
- banjo
- koridor
Kati i dytë:
- sallon me kuzhinë
- dhomë gjumi
- banjo
- 3 ballkona
Kati i tretë:
- 5 dhoma gjumi
- banjo
- ballkon
Shtëpia është me dokumentacion të rregullt, përkthimi bëhet te Noteri.
Çmimi është 230.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956 : 049 147 956 :
viber +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu