Shitet shtëpia 200m2 në 4 ari në Taukbashqe

 

Adresa :

Prishtinë Togbashqe
Qmimi : 250 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 200m² me dy hyrje në 4 ari truall në Taukbashqe. Shtëpia është komplet e renovuar, ka 4 semikate, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe hapësirë të organizuar shumë mirë, ka afër parkun e Taukbashqes si dhe Gërmisë. Shtëpia është me leje ndertimi. Ka këto hapësira:
Kati parë:
- dy dhoma gjumi,
- shpajz,
Kati i dytë:
- sallon, kuzhinë
- banjo
- ballkon
Kati i tretë:
- 2 dhoma gjumi
Si dhe kati i katërt ka ndarje fizike nga pjesët tjera, ka këtë përbërje:
- dy dhoma gjumi,
- kuzhinë,
- banjo
- ballkon
Gjithashtu mbrapa shtëpisë gjendet një depo e madhe.
Shtepia ka dokumentacion të rregullt, përkthimi bëhet te Noteri.
Çmimi është 250.000 euro, i diskutueshëm.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956 : 049 147 956 :
viber +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu