Oferta Speciale

Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume
Shitet banesa 3dhomshe 68m2 kati 1 Fushë Kosovë
Qmimi : 52 000 €
Kuadratura : 68 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume

Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan

 

Adresa :

Vrellë, Lipjan
Qmimi : 300 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 3 katshe 300m2, në 33 ari truall në fshatin Vrellë, Komuna e Lipjanit. Shtëpia është komplet e mobiluar, posedon bodrumin dhe garazhen, ka pozitë shumë të mirë për jetesë, hapësirë të organizuar mirë, sistem të kamerave, ambient të qetë dhe oborr me gjelbrim. Ka nxemje qendrore me dru, pelet dhe rryme me radiatora. Ka këtë renditje hapësirash:
KATI PARË
- salloni, kuzhinë e trapezari ndaras, banjo, koridor
KATI I DYTË
- 4 dhoma të fjetjes, banjo, koridori, terasa
NËNKULMI
- atele

Çmimi është 300.000 euro, çmimi i diskutushëm.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com

Kthehu