Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan

 

Adresa :

Vrellë, Lipjan
Qmimi : 300 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 3 katshe 300m2, në 33 ari truall në fshatin Vrellë, Komuna e Lipjanit. Shtëpia është komplet e mobiluar, posedon bodrumin dhe garazhen, ka pozitë shumë të mirë për jetesë, hapësirë të organizuar mirë, sistem të kamerave, ambient të qetë dhe oborr me gjelbrim. Ka nxemje qendrore me dru, pelet dhe rryme me radiatora. Ka këtë renditje hapësirash:
KATI PARË
- salloni, kuzhinë e trapezari ndaras, banjo, koridor
KATI I DYTË
- 4 dhoma të fjetjes, banjo, koridori, terasa
NËNKULMI
- atele

Çmimi është 300.000 euro, çmimi i diskutushëm.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com

Kthehu