Oferta Speciale

Jepen me qira 10 ari truall në Hajvali

 

Adresa :

Hajvali
Qiraja : 250 €

Pershkrimi :

 

Jepen me qira 10 ari truall perball banesave të Pacollit në Hajvali, afer rruges kryesore Prishtinë -Gjilan. Trualli është shumë i përshtatshëm dhe i plotëson të gjitha kushtet, për pllac të veturave dhe veprimtari tjera. Trualli jepet për kohë të gjatë.
Çmimi i qerasë 250 euro çmimi diskutohet.


Agjensioni DION

038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu