Shitet shtëpia 230m2 ne 2.50 ari në Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : 95 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 230m2 në 2.50 ari truall në Fushë Kosovë. Gjendet afer Postes, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, me hapësirë të organizuar shumë mirë, ofron komoditet të lartë. Ka nxemje qendrore, alarm, sistemin e kamerave, oborr të rregulluar dhe rrethojë. Shtëpia është e mobiluar dhe ka këto hapësira:
Kati i parë:
- garazhë
- sallon i madh,
- kuzhina e kompletuar
- dhomë gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon dhe verandë
Kati i dytë:
- 4 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- 2 ballkona
Të gjitha materialet e përdorura janë të cilësisë së lartë.
Çmimi është 95.000 euro.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
038 520 063, 044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu