Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 87m² kati 3, Lagje e Spitalit

 

Adresa :

Lagjia e Spitalit
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 87.20m² kati i 3-te, Objekti C11 rruga Muharrem Fejza, lagjja e Spitalit, ndertim i Pozhegu Brothers. Banesa është në ndërtim e sipër, perfundon në muajin shtator 2020. Ka pamje nga rruga dhe nga gjelbrimi, ka poziten më të mirë në objekt e vendosur në Lindje. Eshtë me leje ndërtimi, Kontrata te Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
Parkingje te jashtme dhe këndin e lojrave për fëmijë.
Çmimi i volitshem.

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu