Shiten 50 ari tokë në Suvidoll

 

Adresa :

Suvidoll
Qmimi : 1 200 €

Pershkrimi :

 

Shiten 50 ari tokë në Suvidoll për Lepinje. Është vend i përshtatshëm për jetesë, për shtëpi, për biznes, për ferma, sera apo veprimtari tjera. Është tokë private dhe posedon dokumentacion të rregullt.
Çmimi është 1.200 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu