Oferta Speciale

Shiten 24 ari truall ne Uglar ne Fushe Kosove

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : 3 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 24 ari truall mbrapa Kolegjit AAB Komuna e Graqanicës, zonë e banimit.Trualli është shumë afër rrugës kryesore, lagjja është e qetë me shumë pak qarkullim të automjeteve dhe me infrastrukturë të plotë (ujësjellës, kanalizim, rrjetë i energjisë elektrike) lejohet ndërtim i shtëpiave.
Çmimi është 3.500 euro për ari.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu