Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 91m2 kati 9 l. Muhaxherve

 

Adresa :

Lagjia e Muhaxherëve
Qmimi : 950 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 91m² me garazhë në katin e 9-të në lagjen e Muhaxherëve, ndërtim i ri në Kompleksin Derin Residence. Banesa ka pozitë të mirë në qytet, shumë afër qendrës së qytetit (5 minuta larg sheshit te qytetit) është ekskluzive dhe moderne, e dizajnuar dhe e punuar me shumë shije, ka orientimin në Jug-Perëndim me pamje nga qendra e qytetit, është e gatshme për banim, me leje të ndërtimit, kontrata te Noteri. Banesa ka këto hapësira:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
- garazha për veturë
Ka edhe parking te jashtëm, këndin e lojrave për fëmijë.
Çmimi 950 euro per m² (komplet me garazhë).

Agjensioni i Patundshmërive Dion
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu