Oferta Speciale

Shiten 6 ari truall mbrapa lagjes 038 në Veternik

 

Adresa :

Prishtinë Veternik
Qmimi : 13 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 6 ari truall mbrapa restaurant Mansion dhe lagjes 038 në Veternik. Vendi është i përshtatshëm për jetesë, ka dimensionet 20 m gjerësia me 30 m gjatësia, ka të gjitha kushtet dhe infrastrukturën e nevojshme. Posedon dokumentacion të rregullt.
Çmimi është 13.500 euro për ari.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu