Shitet shtëpia 315m2 me 4 ari oborr në Hajvali

 

Adresa :

Hajvali
Qmimi : 150 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 315m2 në 4 ari në Hajvali afër shkollës fillore Shkëndija. Shtëpia është tre katëshe, e rregulluar mirë, ka hapësira të organizuara shumë mirë me këtë renditje:
- salloni me kuzhinë,
- 7 dhoma të gjumit,
- 3 banjo
- 3 koridore
- 2 ballkone
- parahyrje
Poashtu ka oborr të rregulluar dhe vend për parking, bodrumin dhe garazhën, dhomën e kaldajës dhe nxemjes. Posedon dokumentacion të rregullt.
Çmimi 150.000 euro, i diskutueshëm.

AGJENSIONI DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu