Oferta Speciale

Shtëpia 240 m2 në 3.76 ari truall te Marigona 1

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 200 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Shtëpia 2 katëshe 240m² në 3.76 ari truall në Lagjen Marigona 1. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofron komoditet të lartë. Ka nxemjen nën dysheme me sistem zviceran. Ka këto hapësira:
Kati përdhesë:
- salloni, kuzhina me trapezari, banjo, 1 dhomë gjumi, tualet, ballkon
Kati i parë:
- 3 dhoma gjumi (njëra dhomë e madhe me banjo dhe garderobë), banjo, ballkon
Shtëpia është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundojë pas një muaji.
Çmimi është 200.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063,
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956
viber +38344293881
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu