Oferta Speciale

Shitet banesa 64m2 netto kati 1 Bregu i Diellit

 

Adresa :

Prishtinë Bregu i Diellit
Qmimi : 62 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 64m2 netto në katin e 1-rë, ndërtim i shtetit te Banesat e Bardha në Bregun e Diellit. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, ofron kushte shumë të mira për jetesë, ka orientim të mirë është afër shkollës Iliria. Me dokumentacion të rregulltë me fletë poseduese, Kontrata te Noteri.
Banesa ka këtë renditje:
- salloni, ndaras
- kuzhina dhe tryezaria, ndaras
- 1 dhomë e fjetjes
- korridori
- banjo
- ballkon
- shpajz
Banesa është e dhënë me qera.
Parking i mjaftueshëm, hapësirë gjelbruese etj.
Çmimi është 62.000 euro me mobile.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu