Oferta Speciale

Shitet 15.60 ari Truall në fshatin Vranidoll

 

Adresa :

Vranidol
Qmimi : 5 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 15.60 ari Truall në fshatin Vranidoll, afer rrugës që lidh magjistralen Podujevë - Prishtinë. Trualli ka të gjithë infrastukturën e nevojshme rrymën, ujin me kanalizim dhe rrjetin internetit, i përshtatshëm edhe për veprimtari biznesi.
Çmimi është 5000 euro për ari, çmimi i diskutushëm.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu