Oferta Speciale

Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Shiten 5 ari Truall në Hajvali

 

Adresa :

Hajvali
Qmimi : 7 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5 ari truall në Hajvali.Trualli është shumë i përshtatshëm për jetese dhe plotëson të gjitha kushtet. Trualli është me dokumentacion të rregullt dhe ka infrastrukturën e nevojshme, ujin, kanalizimin, rrymën.
Çmimi është fiks 7.500 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu