Oferta Speciale

Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 318 m2 në 5.5 ari truall në Sofali
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 318 m²
Me shume

Shitet 58 ari truall mbrapa Forteses në Çagllavicë

 

Adresa :

Çagllavicë
Qmimi : 10 000 €

Pershkrimi :

 

Super ofertë shiten 58 ari truall mbrapa Fortesës para Lagjes Nic në Çagllavicë. Trualli ka gjerësin në rrugë 32 metra, ka plan urbanistik dhe gjithë infrastrukturën e nevojshme, vend i përshtatshëm për jetesë. Me dokumentacion të rregullt, përkthimi bëhet te Noteri.
Çmimi është 10.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber 0038344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu