Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 91m² kati 2-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 91 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume

Shitet banesa 38m2 kati i 10 te Qafa

 

Adresa :

Prishtinë Te Qafa
Qmimi : 46 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa ne Qender ndertim i shtetit 38m2 kati i 10-të, te Qafa te zyret e LDK-së. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e renovuar, ka ne funksion ashensore me kartel, nxemje nga Ngrohtorja e qytetit, me dokumentacin te rregullt. Ka këtohapësira;
- qëndrim ditor,
- kuzhina me trapezari,
- banjo
- koridor
Çmimi me mobile është 46.000 euro, diskutohet.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956 viber +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu