Oferta Speciale

Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 82 m²
Me shume
Shitet banesa ekskluzive 63m² kati 9 lagje e Muhaxherve
Qmimi : 58 000 €
Kuadratura : 63 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume

Shitet shtëpia 235m2 te Chelsea Point, Bërnicë

 

Adresa :

Bërnicë
Qmimi : 225 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 2 katëshe 235m² në 3 ari truall, Chelsea Point në Bërnicë. Bërnica Park ndodhet vetëm 7 minuta larg qendrës së Prishtinës, është i rrethuar nga natyra e bukur e fshatit dhe ajri i pastër në Bërnicë të Epërme. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, hapësirë të organizuar shumë mirë, nxemje qendrore dhe kamin, oborr të rregulluar dhe rrethojë. Shtëpia ka këto hapësira:
Kati i parë:
- 2 garazha, salloni, kuzhina me trapezari, 1 dhomë e gjumit, banjo,
Kati i dytë:
- 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon
Nënkulmi
- dhomë
Çmimi me mobile 225.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu