Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 318 m2 në 5.5 ari truall në Sofali
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 318 m²
Me shume

Shitet shtëpia ekskluzive 350m2 në Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : 165 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia ekskluzive 350m2 dhe 3 ari truall në Fushë Kosovë. Gjendet mbrapa Raiffeisen Bankës 950m larg, e ndërtuar me standarde perëndimore bashkëkohore. Shtëpia është e ndërtuar me material cilësor dhe me kualitet, dritaret Lowe 10cm trashësia, izolimi stiropor 10cm - N4, fasada e plastifikuar, tiegulla creatore. Brendësia e shtëpisë është e punuar me rafaelo dhe marmuras, është e pajisur me sistem të kamerave, nxemja qendrore sistem zviceran nën dysheme me pelet. Shtëpia ka këto hapësira:
Kati përdhese:
- garazha
- sallon i madh,
- kuzhina e kompletuar
- dhomë gjumi
- banjo
- koridor
Kati i parë:
- 3 dhoma gjumi, banjo, koridor, ballkon
- atele
Shtëpija është komplet e mobiluar, ka dokumentacion të rregullt, me leje ndërtimi, përkthimi bëhet te Noteri.
Çmimi me mobile komplet është 165.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063,044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com

Kthehu