Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomëshe 75m² kati 3-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 75 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 318 m2 në 5.5 ari truall në Sofali
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 318 m²
Me shume

Shitet Shtëpia 370m² 3.16ari truall në Marigona 1

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 250 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 2 katëshe 370m² në 3 .16 ari truall në lagjen Marigona 1. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe hapësirë të organizuar shumë mirë. Shtëpia ka keto hapësira:
Bodrumi 100 m2
Kati përdhese:
- garazha
- qëndrimi ditor, kuzhina me trapezari
- dhomë e gjumit
- banjo
- koridor
Kati i parë:
- dhomë gjumi me gardarobë dhe banjo
- 4 dhoma gjumi
- banjo,
- koridor
- ballkon
Shtëpia ka dokumentacion të rregullt, perkthimi bëhet te Noteri.
Çmimi është 250.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu