Oferta Speciale

Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume
Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 82 m²
Me shume
Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 180 m²
Siperfaqja : 2 Ari
Me shume

Shitet Shtëpia 600m2 në 6 ari mbrapa Grand Store

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 350 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 600m2 në 6 ari truall te Grand Store. Shtëpia është e re, ka plan të bukur dhe hapësirë të organizuar mirë, ka oborr të rregulluar me gjelbrim, ka bodrumin plus 3 kate banimi. Në bodrum janë garazha për dy vetura si dhe pajisjet për nxemje (me rrymë dhe me naftë).
Kati i parë:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 1 dhomë gjumi
- shpajzi
- banjo
- toaleti
- koridori
Kati i dytë:
- 3 dhoma gjumi
- 1 dhomë e punës
- 2 banjo
- ballkonat
Kati i tretë:
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- ballkonat
Çmimi është 350.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063,
044 147 956 ose 049 147 956
Viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu