Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari në Gjakovë
Qmimi : 123 000 €
Kuadratura : 300 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume

Shitet shtëpija në 12.50 ari në Çagllavicë

 

Adresa :

Çagllavicë
Qmimi : 25 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpija e vjetër në 12.50 ari truall në qendër të Çagllavicës afër rrethit në Qagllavicë. Trualli ka infrastrukturën e nevojshme si rryma, uji e kanalizimi dhe rruga. Me dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 25.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber: +38344147956

Kthehu