Oferta Speciale

Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Shiten 24 ari truall afër Lagjes Swiss, Çagllavicë

 

Adresa :

Çagllavicë
Qmimi : 15 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 24 ari truall mbrapa lagjes Swiss dhe ngjitur me lagjen Bau Market në Çagllavicë. Trualli është shumë afër rrugës kryesore, lagjja është e qetë me shumë pak qarkullim të automjeteve dhe me infrastrukturë të plotë (ujësjellës, kanalizim, rrjetë i energjisë elektrike).
Çmimi është 15.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu