Oferta Speciale

Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 91m² kati 2-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 91 m²
Me shume

Shiten 10 ari Truall ne Matiqan

 

Adresa :

Prishtinë Matiqan
Qmimi : 15 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 10 ari Truall te Market Drini afer Mileniumit 3 ne lagjen Matiqan. Trualli eshte afer rruges Isa Kastrati afer rruges kryesore. Vendi eshte i banuar dhe ploteson kushtet per jetese, ka infrastrukuren e nevojshme si ujin, kanalizimin, rrymen etj. Me dokumentacion te rregullt.
Çmimi 15.000 euro per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber: +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu