Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomëshe 75m² kati 3-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 75 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume

Shitet banesa 114m² kati 5 lagje e Muhaxherëve

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 850 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 4 dhomëshe 114m² kati i 5-të ndërtim i Arsa sh.p.k në lagjen e Muhaxherëve, ndërtim i ri. Banesa ka pozitë të mirë, shumë afër qendrës së qytetit (5 minuta larg sheshit të qytetit) është në ndërtim e sipër, pritet të përfundoj në fund të vitit të ardhshëm. Objekti është me leje të ndërtimit, posedon dy lifta, sistemin e kamerave të sigurisë dhe alarmin, me dokumentacion te rregullt kontrata te Noteri. Banesa ka këto hapësira:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 3 dhoma të fjetjes
- 2 banjo
- shpajz
- koridori
- ballkon
- bodrum
Çmimi eshte 850 euro për m2, çmimi diskutohet.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu