Oferta Speciale

Shitet shtëpia 318 m2 në 5.5 ari truall në Sofali
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 318 m²
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 91m² kati 2-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 91 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume

Shiten 34 Ari afer rrugës Prishtinë-Ferizaj

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 4 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 34.36 ari tokë 100 m prej rrugës kryesore Prishtinë-Ferizaj mbrapa Dino Company. Toka ka rrethoj me gilindera, pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, ujë, kanalizim, rrymë. Është e përshtatshme për ndërtim fabrike, depo etj,
Çmimi është 4.500 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu