Shiten 64 ari toke rrugës Llapnasellë te rrethi QMI

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 6 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 64 ari tokë në rrugën Llapnasellë-QMI që del te rrethi Prishtinë-Ferizaj ngjit me Coca Cola. Toka ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, lejohet ndërtimi për fabrika, depo etj. Ka gjerësi në rrugë 37m. Me dokumentacion të rregullt, është tokë private dhe përkthimi bëhet menjiherë te Noteri.
Çmimi 6.500 per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu