Oferta Speciale

Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume

Shiten banesat 100m2 dhe 102m2 ne lagjen e Muhaxherve

 

Adresa :

Lagjja e Muhaxherëve
Qmimi : 850 €

Pershkrimi :

 

Shiten Banesat 4 dhomëshe 100m² dhe 102m² në katin e 7-të në lagjen e Muhaxherëve, ndërtim i ri. Banesa ka pozitë të mirë në qytet, shumë afër qendrës së qytetit (5 minuta larg sheshit te qytetit) është ekskluzive dhe moderne, e dizajnuar dhe e punuar me shumë shije, ka orientimin në Jug-Lindje, është me leje të ndërtimit, objekti në ndërtim e sipër. Banesa ka këto hapësira:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma të fjetjes
- 2 banjo
- koridori
- ballkon
Çmimi 850 euro per m².

Agjensioni i Patundshmërive Dion
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu