Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomëshe 91m² kati 2-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 91 m²
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume

Shiten Banesat te Eliza 2 në Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushe Kosove
Qmimi : 460 €

Pershkrimi :

 

Shiten Banesat te tipeve te ndryshme te Eliza 2 te Cima Construction në Fushë Kosovë. Banesat jane ne ndertim e siper, pritet te perfundojn ne fund te vitit 2020. Banesat jane me keto madhesi:
Banesa 61.57 kati i 3-te:
- salloni me kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon
Banesa 87.54 kati i 1-re dhe i 6-te:
- sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon
Banesa 91.17 kati i 3-te:
- sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon shpajz
Banesa 97.78 kati i 1-re:
- sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon shpajz
Parking të mjaftushëm, gjelbrim etj.
Çmimi 460 euro per m², çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu