Shitet banesa 3 dhomshe 83m² kati 3, rruga B

 

Adresa :

Prishtinë Rruga B
Qmimi : 90 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomshe 83m² kati i 3-te, ndertim i Royalit ne Rrugen B. E gjithe pamja e baneses eshte nga rruga kryesore, e punuar dhe dizajnuar extra me te gjitha materialet, e pajisur me sistem te kamerave, ashensor modern, nxemje qendrore nga ngrohtorja e qytetit. Banesa ka kete renditje te hapesires:
- salloni me kuzhine e trapezari
- dhome e fjetjes
- dhome e femijeve
- 2 banjo
- koridori
- ballkon
Çmimi 90.000 euro, shitet pa mobile.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
agjensionidion.ks@gmail.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu