Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomëshe 75m² kati 3-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 75 m²
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Shitet banesa 4 dhomshe 98m2 kati 4 Arberi

 

Adresa :

Prishtinë Arberia
Qmimi : 115 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 4 dhomshe 97.4m2, ne katin e 4-te ndertim i Rubin Invest ne Arberi. Ka pamje nga qyteti, banesa eshte e re moderne dhe ka organizim te hapesires shume te mire, eshte e mobiluar dhe ofron komoditet. Banesa ka keto hapesira:
- qëndrimi ditor
- kuzhinë me trapezari
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- ballkon me pamje nga Qyteti
- depo 5m2
- garazha per veture 15m2
Çmimi me garazh dhe bodrum 115.000 euro me mobilje, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber 0038344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu