Oferta Speciale

Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 82 m²
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume

Shiten 1 hektar 10 Ari Rruga Prishtine-Ferizaj

 

Adresa :

Prishtine
Qmimi : 6 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 1 hektar e 10 ari toke ne rrugen kryesore Prishtine-Ferizaj afer Mobilerise Amre. Toka ka gjeresin ne rruge 100 metra,pozite te mire dhe infrastrukturen e nevojshme, eshte e pershtatshme per fabrika, depo etj,
Çmimi 6.000 per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu