Oferta Speciale

Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume

Shitet Banesa 4 dhomshe 109m² kati 3-te ne Kalabri

 

Adresa :

Prishtine Lagjja Kalabria
Qmimi : 750 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 4-dhomeshe 108.8m² kati i 3-te, Kompleksi Rrezja ndertim i Rukollit ne Kalabri. Banesa eshte ne ndertim e siper, pritet te perfundoj ne fund te vitit te ardhshem. Me dokumentacion te rregullt, kontrata te Noteri. Banesa ka kete renditje te hapesires:
- qendrimi ditor me kuzhine e trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- shpajz
- koridor
- 2 ballkona
Parking te mjaftushem, kendin e lojrave per femije, siguri dhe monitorim me kamera 24 ore.
Çmimi eshte 750 euro per m², çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu