Oferta Speciale

Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 180 m²
Siperfaqja : 2 Ari
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume

Shitet banesa 63m² netto kati 4, VG Construction

 

Adresa :

Prishtinë Lagjia e Spitalit
Qmimi : 60 000 €

Pershkrimi :

 

Super oferte. Shitet banesa e re 2 dhomeshe 63m² netto ne katin e 4-te, ndertim i VG Construction rruga Muharrem Fejza ne lagjen e Spitalit. Banesa eshte e mobiluar, orientimi Jug-Perendim, ngrohja qendrore me rryme, parking te mjaftueshem, kendi i lodrave per femije. Banesa ka kete renditje:
- qendrimi ditor me kuzhine
- 1 dhome e fjetjes
- banjo
- depo
- koridor
- ballkon
- garazha
Çmimi eshte 60.000 euro, banesa me garazhe dhe bodrum, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.facebook.com/agjensionidion
www.dion-ks.com

Kthehu