Oferta Speciale

Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 180 m²
Siperfaqja : 2 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 91m² kati 2-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 91 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume

Shitet banesa 75m² kati 5 lagje e Muhaxherëve

 

Adresa :

Lagje e Muhaxherëve
Qmimi : 75 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomëshe 75m² kati i 5-të ndërtim i Pozhegu Brothers në lagjen e Muhaxherëve, ndërtim i ri. Banesa ka pozitë të mirë, shumë afër qendrës së qytetit (5 minuta larg sheshit te qytetit) është ekskluzive dhe moderne, e dizajnuar dhe e punuar me shumë shije, ka orientimin në Jug-Lindje, është me leje të ndërtimit. Objekti posedon dy lifta, sistemin e kamerave të sigurisë dhe alarmin, me dokumentacion te rregullt kontrata te Noteri
Banesa ka këto hapësira:
- salloni
- kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- shpajz
- koridori
- ballkon
- bodrum
- garazha
Çmimi, banesa me garazhë dhe bodrum 75.000 euro.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu