Oferta Speciale

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume
Shitet Shtëpia 400m², 3.26 ari truall te Marigona
Qmimi : 250 000 €
Kuadratura : 400 m²
Me shume

Shitet Shtëpia 285m² në 1.4 ari truall afër Tregut

 

Adresa :

Prishtinë Te Shkolla Teknike
Qmimi : 136 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Shtëpia 285m² në 1.4 ari truall afër Tregut të Gjelbërt dhe shkollës Pjetër Bogdani. Shtëpia është e renovuar, ka këtë renditje të hapësirës:
Përdhesa
- garazha për dy vetura, salloni, kuzhina verore, shpajzi, 1 dhomë gjumi
Kati i parë
- salloni, 2 dhoma gjumi, banjo, kuzhina verore, terasa
Kati i dytë
- salloni, 3 dhoma gjumi, banjo, terasa
Çmimi është 136.000 euro. Pranohet edhe ndrrim me ndonjë banesë.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber: +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu