Shitet shtëpia 250m2 në 3 ari në hyrje të Hajvalisë

 

Adresa :

Hajvali
Qmimi : 160 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia e re 2 katëshe 250m2 në 3 ari vend afër rrugës kryesore për Gjilan në hyrje të Hajvalisë. Shtëpia ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe gjithë infrastrukturën e nevojshme, hapësirë të organizuar mirë dhe ofron komoditet të lartë, ka nxemjen qendrore, oborrin e rregulluar me gjelbrimdhe garazhën. Ka këto hapësira:
Bodrumi 50m2, garazha (mund të shfrytzohet edhe si depo)
Kati përdhese
- salloni, kuzhina me trapezari, 1 dhomë gjumi, 2 banjo, terasa
Kati i Parë
- 4 dhoma gjumi, 2 banjo, koridori, ballkon
Shtëpia shitet pa mobilje, apo sipas marrëveshjes.Pranohet edhe ndrrim.
Çmimi është 160.000 euro, çmimi pak i diskutushëm.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu