Oferta Speciale

Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume
Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 180 m²
Siperfaqja : 2 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume

Shiten 70 ari rrugës Fushë Kosovë- Obiliq

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : 2 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 70 ari tokë në rrugën Fushë Kosovë për Obiliq në Nakarade. Toka ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, ka gjerësi në rrugën kryesore 50m. Me dokumentacion të rregullt, është tokë private dhe përkthimi bëhet menjiherë.
Çmimi 2.500 për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu