Shiten 70 ari rrugës Fushë Kosovë- Obiliq

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : 2 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 70 ari tokë në rrugën Fushë Kosovë për Obiliq në Nakarade. Toka ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, ka gjerësi në rrugën kryesore 50m. Me dokumentacion të rregullt, është tokë private dhe përkthimi bëhet menjiherë.
Çmimi 2.500 për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu