Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari në Gjakovë
Qmimi : 123 000 €
Kuadratura : 300 m²
Me shume
Shitet banesa ekskluzive 63m² kati 9 lagje e Muhaxherve
Qmimi : 58 000 €
Kuadratura : 63 m²
Me shume

Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania

 

Adresa :

Prishtinë Dardania
Qmimi : 135 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 77m² me dokumenta, ( te shfrytezueshme 98m²) ne katin e 1-re ne lagjen Dardania, ndertim i shtetit. Banesa ka pamjen nga Lindja, e izoluar dhe e renovuar komplet. Ka këtë renditje:
- salloni ndaras
- kuzhina ndaras
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- tualet
- koridor
- ballkon
- bodrum
Me dokumentacion të rregullt. Parking te mjaftushem, nxemja nga Termokos.
Çmimi 135.000 euro, diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu