Oferta Speciale

Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet banesa 128m² kati 1 Nartel në Kalabri
Qmimi : 800 €
Kuadratura : 128 m²
Me shume

Shitet Banesa 2 dhomshe 54m² kati i 3-te Dardan

 

Adresa :

Dardania Dardania
Qmimi : 54 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 2 dhomëshe 54m² në katin e 3-të, mbrapa Bas Trade përballë Stacionit të Autobusave në lagjen Dardania, ndërtim i shtetit. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, ka nxemje të qytetit, orientimi Jug-Perëndim. Ka këtë renditje:
- salloni ndaras
- kuzhina me trapezari
- 1 dhomë e fjetjes
- banjo
- ballkon
- koridor
Me dokumentacion të rregullt.
Çmimi është 54.000 euro.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu