Oferta Speciale

Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 75m² kati 3-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 75 m²
Me shume

Shitet shtëpia 390 m2 në 5 ari truall afër Gërmisë

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 3 katëshe 390m2 në 5ari truall mbrapa Shkolles Normale dhe AUK-ut, rrugës për Gërmi, në hyrje të lagjes. Shtëpia është e re dhe moderne, e mobiluar ekstra, ka hapësirë të organizuar shumë mirë, pozitë shumë të mirë për jetesë, Parku i Gërmisë shumë afër, gjelbrim dhe ambient të qetë.
Shtëpia ka këtë renditje:
- garazha
- salloni, kuzhina me trapezari
- 5 dhoma të fjetjes
- 3 banjo
- koridor
- 3 ballkona
Shtëpia ka nxemjen qendrore me dru dhe naftë, oborr të rregulluar me gjelbrim, e rrethuar me gilindera, si dhe parking të mjaftushëm.
Çmimi është sipas marrëveshjes.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
+38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu