Oferta Speciale

Shitet banesa 125m² kati 1 ne lagjen e Spitalit

 

Adresa :

Prishtinë Lagjia e Spitalit
Qmimi : 110 000 €

Pershkrimi :

 
Shitet banesa 4 dhomëshe 125m² në katin e 1-rë, ku 103m2 janë banim dhe 22m2 terasa, në Kompleksin Mbretëresha Teuta në lagjen e Spitalit. Banesa është e gatshme për banim, me orientim në Jug-Lindje, me dokumentacion te rregullt, parking i mjaftushëm. Ka këtë renditje të hapësirës:
- salloni me kuzhinë
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
- terase 22m2
Çmimi është 110.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu