Oferta Speciale

Jepet me qera Lokali 70m² në lagjen Ulpiana

 

Adresa :

Prishtinë Ulpiana
Qiraja : 800 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qera lokali 70m² përballë Postës kryesore në lagjen Ulpiana. Lokali është i përshtatshëm për Mobi shop, butik, ordinancë dhe veprimtari të ndryshme. Jepet për periudhë më të gjatë kohore.
Çmimi është 800 euro në muaj.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu