Jepet me qira Objekti Afarist 370m2 në Qendër

 

Adresa :

Prishtinë Qendra
Qiraja : 1 500 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira Objekti Afarist 3 katesh 370m2 perballe Raiffaisen Bank afer Qendres. Objekti eshte shume i pershtatshem, ku gjithe hapesira eshte e organizuar per zyre dhe administrate, qasja e lehte krejt institucionet jane afer. Objekti ka keto hapesira:
- 11 zyre, madhesi te ndryshme
- kuzhina
- 3 banjo
- 3 ballkona
- garazha per 2 vetura
Poashtu ka parking para objektit. Objekti ka te gjitha pajisjet e nevojshme, nxemjen qendrore, te gjitha te kualitetit te larte.
Qmimi i qirase 1.500 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu