Oferta Speciale

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet lokali 258m2, kati perdhese ne Fushe Kosove
Qmimi : 950 €
Kuadratura : 258 m²
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume

Jepet me qira Shtepia 300 m2 ne Lagjen Jona

 

Adresa :

Prishtinë
Qiraja : 750 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira shtepia 2 kateshe ne Çagllavice ne lagjen Jona. Shtëpia eshte komplet e mobiluar, ka oborr te rregulluar me gjelbrim dhe këtë renditje te hapesires:
Perdhesa

- garazha, sallon me kuzhine e trapezari, nje dhome e fjetjes, banjo, 2 ballkona
Kati i pare

- 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo, terase e madhe, 2 ballkona
Shtepia ka nxemjen me pelet ose me rryme.
Çmimi: 750€ plus shpenzimet.

AGJENSIONI DION
(+383 ) 044 293 881 (viber)
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu