Oferta Speciale

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume

Shiten 1ha 60 ari rrugës Llapnasell te rrethi QMI

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 2 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 1 hektarë e 60 ari tokë në rrugën Llapnasell-QMI që del te rrethi QMI Prishtinë-Ferizaj. Toka ka pozitë të mirë dhe infrastrukturën e nevojshme, ka gjerësi në rrugë 32m. Me dokumentacion të rregullt, është tokë private dhe përkthimi bëhet menjiherë.
Çmimi 2.500 për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu