Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume

Shiten 40 ari truall mbrapa Fshatit Ndërkombëtar

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 12 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 40 ari truall mbrapa Fshatit Ndërkombëtar, në periferi të Prishtinës së Re në një vend me pamje shumë të bukur. Vendi është i përshtatshëm për jetesë dhe i ka te gjitha kushtet urbanistike, ka leje ndërtimi, gjerësija e truallit në rrugë është 40 metra Ka dokumentacion të rregullt.
Çmimi 12.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com

Kthehu