Oferta Speciale

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 91m² kati 2-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 91 m²
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume

Shiten 16 ari truall afër Lagjes Nic në Qagllavicë

 

Adresa :

Qagllavicë
Qmimi : 20 000 €

Pershkrimi :

 

Super ofertë shiten 16 ari truall mbrapa Fortesës afër Lagjes Nic në Qagllavicë. Trualli ka Plan Urbanistik dhe gjithë infrastrukturën e nevojshme, vend i përshtatshëm për jetesë. Me dokumentacion të rregullt, përkthimi bëhet te Noteri.
Qmimi është 20.000 euro për ari.qmimi diskutohet

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber 0038344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu