Oferta Speciale

Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume

Shiten 3 shtëpi në 46 ari truall në Çagllavicë

 

Adresa :

Qagllavicë
Qmimi : 25 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 3 shtëpi në 46 ari truall në qendër të Çagllavicës 50 metra larg prej rrethit në Çagllavicë. Trualli është i përshtatshëm për restorant dasmash dhe biznes tjetër me të gjitha kushtet e nevojshme. Me dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 25.000 euro për ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber: +38344147956

Kthehu